Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » konwersja audio video » Wondershare UniConverter 12.6.0

Wondershare UniConverter

12.6.0
konwersja audio video
Rozmiar:
948 KB
Aktualizacja:
25.03.2021
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3820 (88 w tym miesiącu)
Opis Wondershare UniConverter 12.6.0
 
 

Wondershare UniConverter jest prostym w użyciu narzędziem do konwertowania materiałów multimedialnych czy wypalania płyt DVD. Poza tymi możliwościami pozwala również na pobieranie filmików z YouTube. Narzędzie wyróżnia wysoka szybkość działania, która jest aż 30-krotnie wyższa od podobnych rozwiązań.

W przypadku gdy nastąpią trudności w określeniu docelowego formatu, wystarczy wskazać urządzenie, na którym plik ma zostać odtworzony np. iPhone, iPad, iPod, konsola Sony PSP, smartfony i inne. Wondershare UniConverter daje także wiele opcji z zakresu obróbki materiału wideo jak np. przycinanie, nakładanie znaku wodnego, dodawanie napisów, zmianę jasności, saturacji, kontrastu.

Poza tym filmy mogą zostać wzbogacone o efekty specjalne. Obsługiwanych jest aż 159 formatów, w tym VCU, wspierający rozdzielczość 4K. Produkt wyróżnia również wsparcie kodeka HEVC/H.256, który jest bezpośrednim następcą wysłużonego H.264.

Wondershare UniConverter posiada bardzo uproszczony system transferu plików pomiędzy komputerem a urządzeniem zewnętrznym i odwrotnie. Nie jesteśmy skazani na użycie wyłącznie kabla USB, bowiem możemy skorzystać z sieci Wi-Fi. Narzędzie wyróżnia także funkcja konwersji z 2D do 3D.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook