Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » konwersja audio video » Tipard Video Converter 9.2.32

Tipard Video Converter

9.2.32
konwersja audio video
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
36 MB
Aktualizacja:
22.01.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
4.2
Oceń:
Pobrano:
3062 (141 w tym miesiącu)
Opis Tipard Video Converter 9.2.32
 
 

Tipard Video Converter to zaawansowany i wielofunkcyjny program do konwersji plików wideo. Aplikacja oferuje możliwość konwertowania filmów 2D i 3D, bez utraty jakości obrazu i dźwięku. W dodatku posiada nowoczesny silnik konwertujący, który sześciokrotnie szybciej przetwarza pliki multimedialne niż konkurencyjne programy konwertujące.

Aplikacja wspiera i konwertuje filmy do następujących formatów TS, MP4, AVI, WMV, MPEG, MOV, M4V, FLV, 3GP, WebM, F4V . Bez problemów radzi sobie z filmami w wysokiej jakości HD, a także materiałami trójwymiarowymi. Użytkownicy mogą podczas konwersji filmów 3D wybrać odpowiedni tryb Side-by-Side, Top and Bottom (góra i dół) oraz Anaglyph 3D.

Tipard Video Converter charakteryzuje się również czytelnym i w pełni funkcjonalnym interfejsem, w którym znajdziemy wbudowany odtwarzacz do podglądu filmów, edytor do edycji materiałów wideo i szereg pozostałych funkcji i narzędzi niezbędnych przy konwersji plików wideo na komputerze. W wyżej wspomnianym edytorze, możemy ustawiać poziom jasności, kontrastu i saturacji, przycinać i dzielić filmy na poszczególne fragmenty, a także łączyć pliki filmowe w jedną całość. Ponadto przy użyciu edytora zmienimy rozdzielczość obrazu oraz dodamy znak wodny.

W programie znajdziemy też utworzone profile przez producenta, za pomocą których przekonwertujemy filmy do dowolnych urządzeń multimedialnych i przenośnych. Oczywiście nie zabrakło w nim dodatkowych opcji, które pozwolą ręcznie ustawić i zdefiniować parametry obrazu wyjściowego. Tipard Video Converter obsługuje takie technologie jak AMD APP i NVIDIA CUDA, które aż 6-krotnie przyśpieszają proces konwersji materiału do wybranego przez użytkownika formatu.

Uwaga:

Wersja próbna programu nie posiada żadnych ograniczeń czasowych. Natomiast posiada inne ograniczenie pozwalające na przekonwertowanie maksymalnie 5-minutowego materiału wideo.

Tipard Video Converter dostępny jest w wersji standardowej oraz platinum. Różnice pomiędzy tymi wersjami znajdziemy na oficjalnej stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook