Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » konwersja audio video » Tipard TS Converter 9.2.28

Tipard TS Converter

9.2.28
konwersja audio video
Rozmiar:
33.7 MB
Aktualizacja:
17.08.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1207 (104 w tym miesiącu)
Opis Tipard TS Converter 9.2.28
 
 

Tipard TS Converter to profesjonalny konwerter plików wideo, za pomocą którego przetworzymy filmy do wielu popularnych formatów multimedialnych. Warto wspomnieć o tym, że oprogramowanie obsługuje i przetwarza nie tylko pliki TS, ale również inne formaty multimedialne takie jak MP4, MKV, AVI, MP4, WMV, MPEG itp.

Aplikacja cechuje się wysoką kompatybilnością z popularnymi urządzeniami przenośnymi. Posiada potężne i zaawansowane funkcje do edycji filmów, wspiera procesory wielordzeniowe oraz podczas przetwarzania korzysta z procesorów graficznych GPU (NVIDIA, AMD/ATI). W edytorze można poprawić wygląd pliku wideo - dostosowując jego kontrast, saturację, jasność itp. Oprócz tego istnieje możliwość zmiany rozdzielczości i proporcji ekranu.

Użytkownicy mogą też wycinać zbędne fragmenty z filmu lub łączyć i dzielić materiały wideo na części. Tipard TS Converter pozwala też dodawać zewnętrzne napisy oraz dołączać ścieżki dźwiękowe. Nie mogło w nim zabraknąć specjalnych profili zawierających już gotowe ustawienia parametrów plików wyjściowych, a także dodatkowych opcji konfiguracyjnych - za pomocą których ręcznie dostosujemy poszczególne parametry (np kodowanie, bitrate, rozdzielczość, prędkość FPS czy proporcję ekranu). Tipard TS Converter konwertuje filmy do formatów obsługiwanych przez aplikacje multimedialne, urządzenia przenośne typu Android, konsole do gier (Xbox 360, PlayStation 3) oraz pozostałych urządzeń i odtwarzaczy multimedialnych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook