Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » konwersja audio video » Tipard DVD to MP3 Converter 6.1.60

Tipard DVD to MP3 Converter

6.1.60
konwersja audio video
Rozmiar:
22.87 MB
Aktualizacja:
05.08.2016
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3139 (56 w tym miesiącu)
Opis Tipard DVD to MP3 Converter 6.1.60
 
 

Tipard DVD to MP3 Converter to bezpłatny konwerter płyt DVD do formatu MP3. Za jego pomocą możemy wyodrębniać każde dźwięki i ścieżki dźwiękowe z filmów lub z płyt muzycznych i następnie je konwertować, zapisując na dysku twardym w formacie MP3. Każdą przetworzoną muzykę możemy umieścić w swoich odtwarzaczach multimedialnych, urządzeniach przenośnych lub innych odtwarzaczach typu Wi-Fi.

Program Tipard DVD to MP3 Converter obsługuje formaty Mp2, OGG i WAV, przechwytuje również ulubione zdjęcia z filmów DVD (zapisując do formatu JPG, GIF i BMP), a także umożliwia konwersję jednego pliku do różnych formatów w tym samym czasie. Tipard DVD to MP3 Converter obsługuje procesory wielordzeniowe.

Oprócz tego Tipard DVD to MP3 Converter pozwala też modyfikować materiały audio, poprzez wycinanie zbędnych fragmentów z utworu, dzielenie plików audio na części lub scalanie ich w jeden duży plik muzyczny. Użytkownicy mogą również zdefiniować odpowiednie ustawienia parametrów wyjściowych plików audio. Dostosowując jakość dźwięku, wybór enkodera, bitrate, częstotliwości próbkowania i wielu innych ustawień. Tipard DVD to MP3 Converter obsługuje wszystkie rodzaje płyt DVD.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook