Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » konwersja audio video » Format Factory 5.13.0

Format Factory

5.13.0
konwersja audio video
Rozmiar:
105 MB
Aktualizacja:
29.11.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
4.6
Oceń:
Pobrano:
343047 (990 w tym miesiącu)
Opis Format Factory 5.13.0
 
 

FormatFactory to potężne, a przy czym całkowicie darmowe narzędzie do konwersji większości formatów audio-wideo. Przejrzysty interfejs sprawia, że obsługa aplikacji jest intuicyjna, i nie sprawi problemów mniej zaawansowanym użytkownikom. Dostępny jest jest w aż 62 językach, w tym polskim.

FormatFactory pozwala na konwersję praktycznie dowolnego formatu na MP4, AVI, 3GP, RMVB, VOB, FLV, MPG, MOV, MKV, SWF, WAV, OGG, FLAC, MP3 czy APE . W przypadku, gdy zależy nam na zachowaniu odpowiedniego rozmiaru pliku, możemy modyfikować jego jakość a przez co zwiększyć dostępną przestrzeń na dysku. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość zgrywania plików z dysków DVD i CD. Zintegrujemy również napisy z plikami wideo.

Oprogramowanie obsługuje konwersję plików graficznych do takich formatów jak JPG, BMP, PNG, TIF, ICO, GIF, TGA. Dokonamy również podstawowej edycji zdjęć włączenie z tagowaniem czy rotacją. FormatFactory pozwala również na konwertowanie materiałów multimedialnych dla urządzeń z systemem Android. 

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
11 Marzec 2018 15:31
używam go prawie od początku świata i daję słowo,że nic lepszego nie powstało
POKAŻ ()

Facebook