Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » konwersja audio video » EaseUS Video Converter 1.0

EaseUS Video Converter

1.0
konwersja audio video
Rozmiar:
2 MB
Aktualizacja:
14.10.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
37 (37 w tym miesiącu)
Opis EaseUS Video Converter 1.0
 
 
EaseUS Video Converter to aplikacja konwertująca pliki audio oraz wideo do ponad 1000 różnych formatów. Pliki wideo konwertuje w formacie 4K oraz 8K.

EaseUS Video Converter konwertuje MP3 oraz dowolny plik wideo do formatów obsługiwanych przez media społecznościowe jak YouTube, Twitter czy Facebook. Ponadto jest w stanie konwertować wiele plików naraz w bezstratnej jakosci 1:1.

Bez problemów obsługuje i konwertuje takie pliki wideo jak MP4, AVI, MOV, MPG czy MKV, Natomiast jeśli chodzi o pliki audio to obsługuje setki różnych formatów - MP3, M4A, MAV, M4R, AIFF, APE, FLAC, ACS, AAC, OGG, AMR, MP2.

Oprogramowanie doskonale radzi sobie z konwersja takich formatów jak 8k/5k/4k/HD. Dekodując i kodując wideo za pomocą zaawansowanej technologii konwersji, umożliwia bezbłędną konwersję wideo. Dzięki dostępnej akceleracji GPU i szybkiej konwersji konwersja wideo może być 30 razy szybsza niż przy użyciu innych programów tego typu.

W programie możemy łączyć i dzielić pliki audio/wideo. Odtwarzać je przy użyciu wbudowanego odtwarzacza. EaseUS Video Converter stworzony jest dla wszystkich miłośników mediów korzystających z dowolnego urządzenia. Program jest w stanie przekonwertować ponad 1000 plików wideo i audio z dowolnych urządzeń, w tym aparatów fotograficznych, telefonów komórkowych, odtwarzaczy multimedialnych, telewizorów, tabletów itp.

 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook