Instalki.pl » Programy » Windows » Bezpieczeństwo » kontrola rodzicielska » SurveilStar 3.28.633

SurveilStar

3.28.633
kontrola rodzicielska
Rozmiar:
332 MB
Aktualizacja:
07.09.2015
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
798 (21 w tym miesiącu)
Opis SurveilStar 3.28.633
 
 
SurveilStar Employee Monitor to niezwykle przydatne narzędzie do kontroli rodzicielskiej, oferujące ścisłą ochronę podczas korzystania z Internetu. W jego skład wchodzi serwer, centrum kontroli i klient. Ten ostatni należy zainstalować na komputerze, który będzie pod nadzorem rodziców. Natomiast serwer widoczny jest dla wybranych użytkowników i zbiera niezbędne informacje i dane z monitorowanych komputerów.

Program oferuje zdalne monitorowanie komputerów oraz dodatkowe zabezpieczenie Stealth, które może być całkowicie niewidoczne dla dzieci. Funkcja Stealth pracuje cicho i dyskretnie tworząc odpowiednie zrzuty ekranu w czasie rzeczywistym. SurveilStar jest łatwy w obsłudze i co najważniejsze pobiera małą ilość zasobów systemowych.

SurveilStar chroni użytkownika podczas przeglądania stron internetowych i rejestruje wszystkie odwiedzane witryny (zapisuje ich adres i nazwę). Wspiera wszystkie popularne przeglądarki – Google Chrome, Internet Explorer, Safari, Firefox i Opera. Aplikacja umożliwia też blokowanie dostępu do niebezpiecznych lub nieodpowiednich stron internetowych.

Program monitoruje również pocztę elektroniczną. Dokładnie analizuje i sprawdza wszystkie przychodzące wiadomości wraz z załącznikami. Oprócz tego posiada przydatną usługę do rejestrowania wszystkich przychodzące i wysyłane wiadomości z komunikatorów internetowych typ Yahoo Messenger, Skype, QQ, ICQ, Gtalk czy MSN / Live Messenger. Nie zabrakło w nim funkcji do blokowania dostępu lub ograniczana korzystania z aplikacji i gier komputerowych.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook