Power Spy Lite

2.42
kontrola rodzicielska
Rozmiar:
3.7 MB
Aktualizacja:
23.09.2016
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1086 (7 w tym miesiącu)
Opis Power Spy Lite 2.42
 
 

Power Spy Lite to rozbudowane oprogramowanie do monitorowania i nagrywania wszystkich wykonywanych czynności na komputerze. Aplikacja po uruchomieniu jest niewidoczna dla użytkowników i rejestruje wszystkie operacje wykonywane przez osoby, które w tym czasie korzystają z komputera lub laptopa.

Używając aplikacji możemy się dowiedzieć co się działo na komputerze, gdy korzystali z niego inni użytkownicy czy domownicy. Przechwytuje wszystkie rozmowy z komunikatorów, rejestruje przeglądane strony internetowe, odczytywanie wiadomości e-mail, zapamiętuje hasła oraz odczytuje wszystkie dokumenty. Oprócz tego wyświetla też czy użytkownicy dokonywali jakichkolwiek zakupów w internecie, przesyłali pliki czy nawet grali w gry komputerowe.

W programie znajdziemy też przydatny tryb Stealth Mode, który służy do ukrywania aplikacji i jej działania przed innymi użytkownikami korzystającymi z komputera. Program tworzy raporty i wysyła je za pośrednictwem poczty elektronicznej. Power Spy to idealne narzędzie do monitorowania pracowników w biurze (pracy), dzieci i innych domowników.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook