Motyl

14.3
kontrola rodzicielska
Rozmiar:
2.3 MB
Aktualizacja:
12.01.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
12381 (29 w tym miesiącu)
Opis Motyl 14.3
 
 

Motyl to profesjonalne narzędzie kontrolujące korzystanie z zasobów Internetu. Program blokuje strony zawierające treści erotyczne i pornograficze. Pozwala również na zablokowanie dostępu do czatów, stron z bramkami SMS i uniemożliwienie uruchamiania komunikatorów takich jak Gadu-gadu, ICQ, Tlen.

Nowa wersja daje użytkownikowi możliwość blokowania uruchomienia dowolnych innych programów, a także daje użytkownikowi duże możliwości konfiguracyjne. Mechanizm działania polega na tym, żę analizowana jest treść strony pod kątem zawartości niedozwolonych słów i w przypadku ich występowania zamyka stronę. Tak pomyślane rozwiązanie prawia, że Motyl doskonale poradzi sobie również ze stronami nowopowstałymi jak i obcojęzycznymi.

Program ma wbudowane bazę słów kluczowych, których wystąpienie na stronie jest niedozwolone. Są to słowa zarówno polskie jak i obcojęzyczne. Jeżeli na stronie ilość słów zakazanych osiągnie krytyczny poziom, wówczas strona jest zamykana. Ilość słów kluczowych wbudowanych w program jak i ich dobór są optymalne i wystarczające.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook