Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » komunikatory » Viber 14.8.0.3

Viber

14.8.0.3
komunikatory
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
97 MB
Aktualizacja:
25.02.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
komunikatory
Ocena:
2.8
Oceń:
Pobrano:
66757 (199 w tym miesiącu)
Opis Viber 14.8.0.3
 
 

Viber for Windows to bezpłatny i wieloplatformowy komunikator do prowadzenia rozmów głosowych i wideokonferencji, który umożliwia jednocześnie przesyłanie wiadomości tekstowych i plików graficznych. Viber stanowi idealną alternatywę dla najpopularniejszego obecnie komunikatora głosowego – Skype.

Viber zyskał ogromną popularność w wersji mobilnej dla systemów iOS, BlackBerry i Android, a także Windows Phone. Viber w wersji desktopowej, umożliwia wykonywanie tych samych czynności co w wersji mobilnej – wystarczy mieć dostęp do internetu. Oprócz tego po zalogowaniu się przy użyciu własnego numeru komórkowego, możemy zsynchronizować listę kontaktów i wszystkie inne elementy wraz z całym archiwum przeprowadzonych rozmów (jeśli oczywiście korzystaliśmy już z programu w wersji mobilnej). Warto dodać, że możemy również kontynuować rozmowy rozpoczęte w aplikacji desktopowej, na przykład przy użyciu smartfonu, tabletu lub odwrotnie.

Korzystając z programu w wersji desktopowej uzyskamy najlepszą jakość połączeń głosowych i wideorozmów w HD, a także możliwość bezpłatnego wysyłania wiadomości SMS oraz zdjęć cyfrowych. Viber charakteryzuje się również szybkością działania i niewielkim zużyciem pamięci oraz procesora.

Uwaga:

Aby móc korzystać z komunikatora Viber, należy posiadać internet stacjonarny lub mobilny oraz własny numer telefonu komórkowego, który wymagany jest podczas logowania.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook