Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » komunikatory » Skype 8.96.0.207

Skype

8.96.0.207
komunikatory
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
80 MB
Aktualizacja:
27.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows
Kategoria:
komunikatory
Ocena:
3.9
Oceń:
Pobrano:
4455292 (370 w tym miesiącu)
Opis Skype 8.96.0.207
 
 
Skype to obecnie jeden z najpopularniejszych komunikatorów na świecie do prowadzenia rozmów głosowych i wideokonferencji, wykonywania połączeń telefonicznych i wysyłania wiadomości tekstowych (SMS).

Główną funkcją Skype są darmowe rozmowy głosowe i połączenia wideo wewnątrz sieci Skype. Natomiast wykupując abonament, będziemy mogli dzwonić na telefony komórkowe i stacjonarne lub wysyłać tanie SMS`y.

Wiadomości błyskawiczne umożliwiają prowadzenie czatu ze znajomymi przez Skype oraz szybkie zadawanie pytań współpracownikom. Istnieje również możliwość wysyłania różnych plików (np. Zdjęć cyfrowych). Co ważne zarówno rozmowy głosowe jak i czaty tekstowe mogą być prowadzone w formie konferencji z wieloma użytkownikami jednocześnie.

Kolejne funkcje komunikatora to rozmowy w wysokiej rozdzielczości, udostępnianie obrazu, rejestrowanie rozmów telefonicznych, a także nakładanie napisów na żywo podczas trwającej wideokonferencji.

Program dostępny jest również w wersji Portable oraz dla systemu Windows 10/11 i mobilnego systemu Android. Warto dodać, że na liście rozwijanej znajdziecie również wersję online komunikatora Skype, którą uruchomimy z poziomu przeglądarki internetowej.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (2)
Gość
16 Październik 2017 09:23
Nie stabilna wersja , zawiesza się , nie można uzyskać połączenia .
Totalne dno po przejęciu przez Microsoft
Gość
01 Lipiec 2017 14:15
problem z uruchomieniem skypa
POKAŻ ()

Facebook