Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » komunikatory » MSN Messenger dla Windows XP 7.5.0324

MSN Messenger dla Windows XP

7.5.0324
komunikatory
Rozmiar:
9 MB
Aktualizacja:
25.05.2009
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP
Kategoria:
komunikatory
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
84342 (61 w tym miesiącu)
Opis MSN Messenger dla Windows XP 7.5.0324
 
 
Program MSN Messenger umożliwia prowadzenie rozmowy w trybie online za pomocą tekstu, głosu lub nawet obrazu - i to w czasie rzeczywistym - z przyjaciółmi, rodziną lub kolegami. To doskonała forma komunikacji, szybsza niż poczta e-mail, zapewniająca duże możliwości, gdy nie można się spotkać.

Rozmowa
Rozmawiaj, korzystając z szybkich wiadomości tekstowych - możesz wysyłać wiadomości na telefony komórkowe. Jeśli kontakt powinien być bardziej osobisty, rozpocznij konwersację audio i po prostu rozmawiaj lub podłącz kamerę internetową i prowadź konwersację wideo - prawie tak jak na żywo.

Personalizacja
Nowe funkcje, takie jak brzęczyki oraz animowane obrazki z dźwiękiem, pomagają przyciągać uwagę innych lub podkreślać wypowiedź. Można tworzyć niestandardowe tła, wyświetlać unikatowe fotografie oraz imiona wraz z komunikatami typu �pracuję w domu�. Dodano także dynamicznie wyświetlane obrazy zmieniające nastrój na podstawie wysyłanych emotikonów.

Wyszukaj
Program MSN Messenger udostępnia możliwości aparatu MSN Search - bezpośrednio z okna rozmowy. Można szukać w sieci Web dowolnego słowa bez konieczności otwierania osobnego okna wyszukiwania.

Ochrona prywatności
Dzięki usłudze MSN możesz zachować kontrolę. W programie MSN Messenger można się zarejestrować bez powiadamiania o tym innych. Będzie im się wydawać, że jesteś w trybie offline do momentu, w którym zmienisz swój stan na online. Ty decydujesz, czy zaprosić kogoś lub przyjąć zaproszenie do dodania użytkownika do listy kontaktów. Oznacza to, że osoby, których nie ma na Twojej liście kontaktów, nie mogą się z Tobą komunikować, jeśli nie wyrazisz na to zgody.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook