Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » komunikatory » LINE 7.14.1

LINE

7.14.1
komunikatory
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
81 MB
Aktualizacja:
06.12.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
komunikatory
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
5353 (28 w tym miesiącu)
Opis LINE 7.14.1
 
 

Darmowy komunikator LINE pozwala nie tylko na bezpłatne wysyłanie wiadomości tekstowych, ale również prowadzenie rozmów – bez ponoszenia żadnych kosztów.

Narzędzie umożliwia komunikowanie się ze znajomymi ze smartfona, tabletu, komputera. LINE to alternatywa dla takich rozwiązań jak WhatsApp czy Skype. Aby móc cieszyć się całkowicie darmowymi połączeniami, wymagane jest dodanie znajomych do LINE. Po pierwszym uruchomieniu, należy dokonać szybkiej rejestracji oraz pobrać aplikację na posiadane urządzenie mobilne.

Wysyłając wiadomości tekstowe, do dyspozycji otrzymujemy bardzo rozbudowany zestaw emotikonek. Interfejs LINE jest bardzo prosty, a jednocześnie dopracowany pod kątem ergonomii. Z poziomu menu ustawień możemy zmienić sposoby wyświetlania się powiadomień o nowych wiadomościach, ustawić czcionkę używaną podczas czatowania czy zablokować innych użytkowników. Nic nie stoi na przeszkodzie, by personalizować tła czatu.

Ciekawym smaczkiem jest swego rodzaju oś czasu, znana chociażby z Facebooka. To na niej możemy publikować swoje posty czy zamieszczać zdjęcia.

Program dostępny jest również w wersji dla systemu Android. Znajdziecie ją pod tym adresem.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook