Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » komunikatory » TeamViewer Meeting 15.40.6

TeamViewer Meeting

15.40.6
komunikatory
Rozmiar:
19.2 MB
Aktualizacja:
21.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
komunikatory
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1294 (38 w tym miesiącu)
Opis TeamViewer Meeting 15.40.6
 
 
TeamViewer Meeting (wcześniej znany jako Blizz by TeamViewer) to aplikacja do komunikacji za pośrednictwem internetu, która umożliwia standardowe rozmowy tekstowe oraz prowadzenie konferencji w trybie audio i wideo. Jak sugeruje nazwa, udostępniona została przez twórcę znanego i cenionego oprogramowania do zdalnego zarządzania komputerami.

Komunikator udostępniony został całkowicie bezpłatnie i w połączeniu z darmową subskrypcją pozwala na tworzenie konferencji, w której udział brało będzie maksymalnie 5 uczestników. TeamViewer Meeting zapewnia wysoką jakość rozmów wideo czy udostępnianie ekranu w rozdzielczości nawet 4K. Program stanowi idealne rozwiązanie wspierające pracę niewielkich firm, które np. świadczą usługi szkoleń w niewielkich, kilkuosobowych grupach. W kwestii bezpieczeństwa warto nadmienić, że wszelakie połączenia są przez narzędzie kompleksowo szyfrowane.

TeamViewer Meeting jest narzędziem bardzo prostym w użyciu, które nie wymaga uciążliwej konfiguracji i umożliwia połączenia VoIP i telefoniczne. Integruje się ono z klientem poczty Outlook, pozwala zabezpieczać spotkania hasłem i dysponuje wsparciem dla wielu monitorów. Użytkownik korzystający z aplikacji może tworzyć własne spotkania lub dołączać do już istniejących.

Co warto wiedzieć o programie:

  • darmowy komunikator umożliwiający czat grupowy
  • pozwala komunikować się tekstowo i nawiązywać wideo-konferencje
  • zapewnia wysoką jakość rozmów wideo i udostępnianie ekranu
  • połączenia są kompleksowo szyfrowane
  • spotkania zabezpieczyć możemy hasłem.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook