WinRAR

5.91
kompresory archiwizery
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
2.88 MB
Aktualizacja:
29.06.2020
Producent:
Licencja:
Shareware (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
6201361 (10685 w tym miesiącu)
Opis WinRAR 5.91
 
 

Archiwizator WinRAR znany jest chyba wszystkim. Od lat sprawdza się na komputerach użytkowników, którzy cenią sobie wysoką jakość kompresji plików. WinRAR zapewnia kompletne wsparcie dla archiwów RAR i ZIP oraz jest w stanie rozpakować archiwa CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, Z.

Oprogramowanie oferuje czytelny interfejs graficzny, a dodatkowo może być obsługiwane z poziomu wiersza poleceń.

WinRAR jest prosty w obsłudze i umożliwia natychmiastowy dostęp do wszystkich funkcji archiwizacji, które wbudowano w użyteczny kreator archiwów. Dla bardziej wymagających użytkowników, którym zależy na bezpieczeństwie, przygotowano silne szyfrowanie archiwów AES (Advanced Encryption Standard) z kluczem 128 bitów. Warto również wspomnieć, że program umożliwia tworzenie samorozpakowujących się oraz wieloczęściowych archiwów.

W WinRar 5 zaimplementowano nowy algorytm kompresujący RAR5, którego maksymalna wielkość słownika kompresji wzrasta do 1GB w 64-bitowej wersji oprogramowania. Natomiast 32-bitowa wersja WinRAR może używać słownika do 256 MB (podczas tworzenia archiwum). Oprócz tego nowy format RAR5 charakteryzuje się ulepszoną metodą szyfrowania i szybkością kompresji danych (obsługuje nowoczesne procesory wielordzeniowe).

Uwaga:

WinRAR nie jest darmowym programem. Można go używać bezpłatnie przez okres testowy o długości 40 dni.

Dla nowych użytkowników stworzyliśmy krótki poradnik, który pomoże wam zainstalować program, spakować i rozpakować pliki, a także podzielić je na części. Zapraszamy do oglądania!

rozwiń opis
Opinie użytkowników (2)
Gość
01 Grudzień 2018 22:47
NIE POLECAM!!!
Gość
08 Marzec 2017 19:38
zjebane :)
POKAŻ ()

Facebook