WinRAR

6.21
kompresory archiwizery
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
3.15 MB
Aktualizacja:
07.03.2023
Producent:
Licencja:
Shareware (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
4.3
Oceń:
Pobrano:
6342607 (4105 w tym miesiącu)
Opis WinRAR 6.21
 
 

Archiwizator WinRAR znany jest chyba wszystkim. Od lat sprawdza się na komputerach użytkowników, którzy cenią sobie wysoką jakość kompresji plików. WinRAR zapewnia kompletne wsparcie dla archiwów RAR i ZIP oraz jest w również w stanie rozpakować archiwa CAB, ARJ, LZH, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z i 7-Zip.

Oprogramowanie oferuje czytelny interfejs graficzny, a dodatkowo może być obsługiwane z poziomu wiersza poleceń.
WinRAR jest prosty w obsłudze i umożliwia natychmiastowy dostęp do wszystkich funkcji archiwizacji, które wbudowano w użyteczny kreator archiwów. Dla bardziej wymagających użytkowników, którym zależy na bezpieczeństwie, przygotowano silne szyfrowanie archiwów AES (Advanced Encryption Standard) z kluczem 256 bitów. Warto również wspomnieć, że program umożliwia tworzenie samorozpakowujących się oraz wieloczęściowych archiwów.

WinRAR jest idealny do plików multimedialnych. Automatycznie rozpoznaje i wybiera najlepszą metodę kompresji. Specjalny algorytm kompresji szczególnie dobrze kompresuje pliki multimedialne, pliki wykonywalne i biblioteki obiektów.

Uwaga:

WinRAR nie jest darmowym programem. Można go używać bezpłatnie przez okres testowy o długości 40 dni.

Dla nowych użytkowników stworzyliśmy krótki poradnik, który pomoże wam zainstalować program, spakować i rozpakować pliki, a także podzielić je na części. Zapraszamy do oglądania!

rozwiń opis
Opinie użytkowników (2)
Gość
01 Grudzień 2018 22:47
NIE POLECAM!!!
Gość
08 Marzec 2017 19:38
zjebane :)
POKAŻ ()

Facebook