PeaZip

9.2.0
kompresory archiwizery
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
7.9 MB
Aktualizacja:
23.04.2023
Producent:
Licencja:
GNU GPL
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
19609 (92 w tym miesiącu)
Opis PeaZip 9.2.0
 
 

PeaZip to rozwijany na licencji Open Source archiwizator plików dostępny zarówno dla systemów Windows, macOS jaki i Linux.

Program posiada przyjazny interfejs, a dodatkowo integruje się z menu kontekstowym Windows. Dzięki temu z menu podręcznego można wybrać opcję pakowania wybranych plików do danego archiwum. Podczas instalacji PeaZip możliwy jest wybór opcji które znajdą się w menu kontekstowym, a także jakiego typu archiwa będą skojarzone z programem.

PeaZip umożliwia tworzenie archiwów w formatach: 7Z, ARC, Brotli, BZ2, GZ, PEA, TAR, WIM, Zstandard i ZIP. Jeżeli chodzi o otwieranie spakowanych plików radzi sobie z ponad 200 najróżniejszych formatów, m.in.: 001, 7Z, ACE, ARC, ARJ, BR, BZ2, CAB,.

Program posiada zaawansowane opcje - możliwe jest szyfrowanie, dzielenie archiwum na części czy zaawansowane filtry wyboru plików. Dodatkowo interface programu może być zmieniany dzięki opcji wyboru skórek.

Oprogramowanie zawiera potężny i kompletny menedżer plików do edycji, przeglądania i wyszukiwania plików archiwalnych. Jest wyposażony w szeroki zestaw funkcji bezpieczeństwa danych: silne szyfrowanie (AES, Twofish, Serpent), zaszyfrowany menedżer haseł, opcjonalne uwierzytelnianie dwuskładnikowe (szyfrowanie / deszyfrowanie hasłem i plikiem klucza), bezpieczne usuwanie i narzędzia do mieszania plików.

Uwaga:

Aby korzystać z programu w polskiej wersji językowej, należy wybrać odpowiedni język w zakładce "Options -> Localization"

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook