PeaZip

8.2.0
kompresory archiwizery
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
7.9 MB
Aktualizacja:
12.09.2021
Producent:
Licencja:
GNU GPL
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
15389 (136 w tym miesiącu)
Opis PeaZip 8.2.0
 
 

PeaZip to rozwijany na licencji Open Source archiwizator plików dostępny zarówno dla systemów z rodziny Windows jaki i Linux.

Program posiada przyjazny interfejs, a dodatkowo integruje się z menu kontekstowym Windows. Dzięki temu z menu podręcznego można wybrać opcję pakowania wybranych plików do danego archiwum. Podczas instalacji PeaZip możliwy jest wybór opcji które znajdą się w menu kontekstowym, a także jakiego typu archiwa będą skojarzone z programem.

PeaZip umożliwia tworzenie archiwów w formatach: 7Z, ARC, BZ2, GZ, *PAQ, PEA, QUAD/BALZ, TAR, UPX, ZIP. Jeżeli chodzi o otwieranie spakowanych plików radzi sobie z ponad setką najróżniejszych formatów, m.in.: ACE, ARJ, CAB, DMG, ISO, LHA, RAR, UDF.

Program posiada zaawansowane opcje - możliwe jest szyfrowanie, dzielenie archiwum na części czy zaawansowane filtry wyboru plików. Dodatkowo interface programu może być zmieniany dzięki opcji wyboru skórek.

Uwaga:

Aby korzystać z programu w polskiej wersji językowej, należy wybrać odpowiedni język w zakładce "Options -> Localization"

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook