Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » kompresory archiwizery » Ashampoo ZIP 1.07.01

Ashampoo ZIP

1.07.01
kompresory archiwizery
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
27 MB
Aktualizacja:
14.05.2016
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2108 (29 w tym miesiącu)
Opis Ashampoo ZIP 1.07.01
 
 
Ashampoo ZIP to bezpłatny program do kompresji oraz archiwizacji plików. Oferuje w pełni nowoczesny i wygodny w obsłudze interfejs graficzny, który jest bardzo intuicyjny i prosty w użytkowaniu.

W darmowej wersji aplikacji możemy tworzyć nowe archiwa w jednym z kilku popularnych formatów oraz przeglądać i rozpakowywać już istniejące pliki archiwalne. Użytkownicy mogą również tworzyć samorozpakowujące się archiwa SFX (pliki .EXE), a także dzielić oryginalne spakowane pliki na mniejsze archiwa. Ashampoo ZIP posiada też narzędzie do naprawy archiwum.

Ashampoo ZIP tworzy pliki archiwalne o dowolnych, nieograniczonych rozmiarach. Dotyczy to również wielkości plików znajdujących się wewnątrz utworzonego archiwum. Kolejną zaletą aplikacji jest możliwość szyfrowania plików przy użyciu 256-bitowego algorytmu.

W programie istnieje również narzędzie do odczytywania zaszyfrowanych archiwów zapisanych w formacie ZIP (PKAES,WZAES itp). Ashampoo ZIP doskonale radzi sobie z obsługą wszystkich wersji popularnego formatu RAR - wliczając włącznie 5.x.

Ashampoo ZIP tworzy następujące formaty: ZIP, 7-ZIP, CAB, TAR (TAR, TAR.GZ, tar.bz2, TAR.XZ) oraz formaty LHA. Natomiast bez większych problemów odczytuje i rozpakowuje ponad 30 różnych formatów, w tym m.in: RAR, ARJ, Zipx ARC, ACE, MSI, NSIS, CHM, DMG, RPM, cpio, VHD, XAR, lzma, LZH, SquashFS, CRAMFS, Z, ZOO, WIM wraz ISO (ISO9660 i UDF).

Uwaga:
Na liście rozwijanej znajduje się również wersja komercyjna oprogramowania (Ashampoo ZIP PRO), która dodatkowo umożliwia tworzenie skryptów ZIP, nawiązywanie połączenia z usługami Chmury (np Dropbox) czy wykonywanie bardziej złożonych operacji na zaszyfrowanych plikach archiwalnych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook