Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » kodeki » SmoothVideo Project (SVP) 4.5.0.210

SmoothVideo Project (SVP)

4.5.0.210
kodeki
Rozmiar:
9.5 MB
Aktualizacja:
09.06.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
kodeki
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
5458 (91 w tym miesiącu)
Opis SmoothVideo Project (SVP) 4.5.0.210
 
 

SmoothVideo Project (SVP) to bezpłatny pakiet pozwalający na odtwarzanie dowolnego materiału wideo w większej ilości klatek na sekundę (FPS). W jego skład wchodzą kodeki, narzędzia, a także renderer MadVR i odtwarzacz multimedialny Media Player Classic Home Cinema.

SmoothVideo Project (SVP) umożliwia odtwarzanie filmów nawet do 60 klatek na sekundę. Jest typowym odpowiednikiem dla technologii akceleracji wideo DXVA (DirectX Video Acceleration). Warto podkreślić to, że jeśli posiadamy nowoczesny procesor Intel`a możemy cieszyć się lepszą wydajnością dekodowania i mniejszego zużycia energii podczas odtwarzania materiałów wideo.

Instalując pakiet SVP możemy obejrzeć film w najwyższej jakości FullHD 1080p w 60 klatkach na sekundę – w czasie rzeczywistym przy użyciu średniej klasy procesora CPU i GPU. SmoothVideo Project (SVP) zwiększa liczbę klatek w filmach poprzez interpolację klatek, jakie możemy podziwiać podczas oglądania w nowoczesnych telewizorach lub przy użyciu projektorów. W pakiecie znajduje się również pomocne narzędzie SVP Manager, za pomocą którego możemy modyfikować ustawienia w trakcie odtwarzania materiału wideo.

SmoothVideo Project (SVP) dostępny jest w wersji Lite oraz Full. Wersja Lite posiada jedynie pluginy oraz narzędzie SVP do odtwarzania filmów w większej ilości klatek FPS. Natomiast druga wersja jest bardziej rozbudowana i posiada wszystkie narzędzia Haali, madVR, VCRedist, ReClock, FFdShow, Avisynth i LAV Filters, a także odtwarzacz multimedilany.
Uwaga:

Na liście rozwijanej znajduje się również akualizacja SVP Hotfixes.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook