Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » kodeki » [email protected] Codec Pack 1.9.9.0

[email protected] Codec Pack

1.9.9.0
kodeki
Rozmiar:
27.8 MB
Aktualizacja:
17.02.2016
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
kodeki
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1391 (7 w tym miesiącu)
Opis [email protected] Codec Pack 1.9.9.0
 
 

[email protected] Codec Pack to bezpłatny zestaw kodeków do odtwarzania różnych plików multimedialnych w systemie operacyjnym. Instalując cały zestaw, możemy bez problemów odtwarzać niemal wszystkie najpopularniejsze formaty audio i wideo w każdym odtwarzaczu multimedialnym – w systemie Windows oraz w urządzeniach przenośnych.

Zestaw zawiera najważniejsze filtry DirectShow, za pomocą których możemy bez problemów odtwarzać pliki multimedialne. Nie musimy instalować żadnych dodatkowych narzędzi ani kodeków. [email protected] Codec Pack zawiera wszystko co najważniejsze aby odtwarzać muzykę oraz oglądać filmy na komputerze.

Podczas instalacji pakietu możemy wybrać, które kodeki i narzędzia powinny zostać zainstalowane. Program zawiera też 2 dodatkowe (opcjonalnie) enkodery XviD i x264 do tworzenia własnych plików wideo. Za pomocą tego pakietu odtworzymy najważniejsze formaty – AVI, MKV, MP4 itp.  

[email protected] Codec Pack został wyposażony w specjalny menadżer do zarządzania wszystkimi elementami i narzędziami wchodzącymi w skład pakietu. Użytkownicy mogą w nim ustawić parametry wideo i audio, skonfigurować akceleracje DVXA, VFW oraz skorzystać z filtrów LAV i narzędzi Installed Codecs czy GraphStudio.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook