Instalki.pl » Programy » Windows » Internet » klienty FTP » XYplorer 21.10

XYplorer

21.10
klienty FTP
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
3.83 MB
Aktualizacja:
16.09.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
klienty FTP
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
3089 (34 w tym miesiącu)
Opis XYplorer 21.10
 
 

XYplorer to zaawansowany menedżer do zarządzania plikami w systemie Windows. Aplikacja posiada rozbudowane opcje konfiguracyjne oraz przyjazny interfejs użytkownika przypominający wyglądem Eksplorator Windows. Oprócz tego został wyposażony w skuteczną wyszukiwarkę plików oraz w ponad 600 dodatkowych funkcji, za pomocą których można wykonywać różne czynności w systemie operacyjnym.

Oferuje szybki dostęp do wyszukiwania, zmiany nazwy plików, kopiowania i usuwania zawartości dysku twardego, odczytywania i modyfikowania metadanych z plików, odtwarzania plików audio i wideo oraz plików graficznych. Pliki i katalogi przeglądamy w formie wygodnego w obsłudze drzewa. Interesująco prezentują się specjalne filtry, za pomocą których od razu widać, które dane są plikami i katalogami systemowymi, zaszyfrowanymi czy zarchiwizowane.

Program XYplorer dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania. W najnowszej wersji programu dodano sporo nowych funkcji oraz obsługę programu w języku Polskim. Spolszczenie dostępne jest do pobrania z naszego działu plików.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook