Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » keyloggery i monitoring » Spytech SpyAgent 11.55.21

Spytech SpyAgent

11.55.21
keyloggery i monitoring
Rozmiar:
2.6 MB
Aktualizacja:
18.01.2021
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1887 (40 w tym miesiącu)
Opis Spytech SpyAgent 11.55.21
 
 

Spytech SpyAgent jest narzędziem pozwalającym na śledzenie poczynań użytkownika komputera, na którym zostało ono zainstalowane. Cała kontrola odbywa się w trybie ukrytym. Produkt dostarcza bardzo bogatą paletę rozwiązań mających na celu zwiększenie zasięgu kontroli systemu.

Za jego pomocą możemy monitorować historię przeglądanych stron internetowych, korespondencji e-mail, plików wysyłanych na serwery FTP czy wielu innych aplikacji. Monitorowany jest również ruch sieciowy, zarówno wychodzący jak i przychodzący.

Pracodawcy z pewnością docenią możliwość kontroli aktywności poszczególnych pracowników. W przypadku, gdy użytkownik regularnie loguje się w różnych serwisach, można błyskawicznie odczytać hasła dostępu do nich. Istnieje również możliwość przechwytywania obrazu z kamerki internetowej.

Spytech potrafi również wykonywać zrzuty ekranu, a nawet nagrywać głos, oczywiście wtedy, gdy komputer posiada podłączony mikrofon. Poza funkcjami typowo monitoringowymi, aplikacja pozwala również na blokowanie wybranych programów, stron internetowych czy komunikatorów. Za ciekawostkę można uznać umiejętność blokowania działań innych programów anty spyware.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook