Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » keyloggery i monitoring » Norton Family 3.7.1.55

Norton Family

3.7.1.55
keyloggery i monitoring
Rozmiar:
44 MB
Aktualizacja:
09.11.2018
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
5738 (41 w tym miesiącu)
Opis Norton Family 3.7.1.55
 
 

Norton Family to darmowe oprogramowanie monitorujące aktywność użytkownika i zapewniające skuteczną ochronę przed różnymi zagrożeniami z sieci. Oferuje pełne bezpieczeństwo podczas przeglądania witryn internetowych, a także może służyć jako narzędzie do kontroli rodzicielskiej. Norton Family umożliwia monitorowanie smartfonów z systemem Android, monitorowanie i blokowania złośliwych stron oraz portali społecznościowych.

Korzystając z programu możemy w ciągu zaledwie kilku minut dowiedzieć się, które witryny odwiedzają dzieci, co wyszukują, z kim wymieniają wiadomości SMS i w jakich sieciach społecznościowych spędzają czas. Norton Family zapewnia bezpieczeństwo przed cyberprzestępcami, cyberprzemocą, niebezpiecznymi wiadomościami SMS, szkodliwymi stronami internetowymi, a także chroni komputer przed aplikacjami szpiegowskimi i cyberstalkerami oraz kradzieżą tożsamości (wykradaniem danych personalnych).

Pozwala chronić dzieci, nawet gdy nie jesteśmy dostępni w domu. Program Norton Family automatycznie wysyła pocztą elektroniczną ostrzeżenia o określonych operacjach internetowych, na przykład gdy dziecko ignoruje ostrzeżenie lub odwiedza blokowaną witrynę internetową. Dodatkowo śledzi wyszukiwane przez dzieci w Internecie słowa, hasła i wyrażenia. Norton Family umożliwia też monitorowanie wykonywanych czynności na komputerze bezpośrednio z poziomu urządzenia mobilnego wyposażonego w system Android.

Program instalujemy w systemie operacyjnym, a wszystkie polecenia wykonujemy z poziomu przeglądarki internetowej. Norton Family instaluje dodatkowe wtyczki do przeglądarek internetowych.

Uwaga:

Norton Family dostępny jest również w wersji Premier, w której znajdziemy więcej dodatkowych opcji i funkcji. Różnice pomiędzy pogramami znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook