ManicTime

5.2.6.0
keyloggery i monitoring
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
75 MB
Aktualizacja:
11.01.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 10/11
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
5852 (25 w tym miesiącu)
Opis ManicTime 5.2.6.0
 
 

ManicTime to darmowe i rozbudowane oprogramowanie do monitorowania aktywności użytkowników w domu lub pracowników w pracy. Aplikacja charakteryzuje się nowoczesnym i czytelnym interfejsem, obsługą programu w języku polskim oraz dużymi możliwościami przy sprawdzaniu śladów użytkowania komputera.

Korzystając z programu ManicTime możemy w prosty sposób odczytać dokładny czas pracy każdego uruchomionej aplikacji, dokumentu oraz innych usług systemowych. ManicTime wyświetla i zapisuje dane w postaci czytelnych wykresów, które możemy w dowolnym czasie przeglądać i odczytywać uzyskane wyniki z monitoringu. Dokładnie notuje, kiedy uruchomiono i wyłączono daną usługę lub aplikację na komputerze.

ManicTime zapisuje swoje dane na dysku twardym. Posiadanie własnej bazy danych uzyskanych z monitoringu, nie wymagają połączenia z internetem i mogą być używane w trybie offline. Za pomocą statystyk możemy sprawdzić które aplikacje najczęściej używamy oraz jakie strony internetowe przeglądamy. ManicTime to niezwykle przydatny program dla firmy, szkoły, a nawet domu. Może służyć również do kontroli rodzicielskiej.

Uwaga:

Aby móc korzystać z programu w wersji bezpłatnej (Standard), należy zaznaczyć odpowiednią opcję po pierwszym uruchomieniu ManicTime.

ManicTime dostępny jest za darmo, ale w porównaniu do wersji próbnych i komercyjnych posiada liczne ograniczenia. Na przykład wyłączono możliwość prowadzenia ewidencji czasu pracy, zablokowano stoper, foldery, hasło ochrony czy edytowanie znaczników. Wyłączono zaawansowane szukanie i planowanie kopii zapasowej.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook