Movie Label

2020.9
katalogowanie multimediów
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
23 MB
Aktualizacja:
09.09.2020
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
3316 (13 w tym miesiącu)
Opis Movie Label 2020.9
 
 

Movie Label to rozbudowane narzędzie do katalogowania zbiorów filmów. Najważniejszą zaletą programu jest integracja z internetowymi serwisami filmowymi, dzięki czemu program pobiera dane o danej produkcji i nie trzeba wpisywać ich ręcznie. Aplikacja cechuje się bardzo czytelnym interfejsem.

Wyszukiwanie danego filmu jest niezwykle proste. Wystarczy wpisać nazwę, a program sam wyszuka wszystkie niezbędne informacje. Ciekawą nowością jest obsługa kodów kreskowych, które to kody wystarczy przeskanować, a program samodzielnie pobierze wszystkie informacje na temat interesującego nas filmu lub programu TV.

Nie lada ułatwieniem jest system automatycznego katalogowania w przypadku wykrycia nowego materiału wideo na dysku twardym. Nie istnieją jakiekolwiek ograniczenia co do rodzaju filmów. Wykrywane są zarówno produkcje DivX jak i Blu-ray czy DVD.

Lista filmów wyświetlana jest w kolejności alfabetycznej, można oczywiście podzielić je według własnych preferencji. Prócz katalogowania program umożliwia drukowanie zestawienia zbiorów według ustalonych kryteriów.

Uwaga!
Wersja testowa pozwala na 14 dni darmowego użytkowania programu.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook