Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » katalogowanie multimediów » MediaMonkey 5.0.1.2433

MediaMonkey

5.0.1.2433
katalogowanie multimediów
Rozmiar:
83 MB
Aktualizacja:
14.08.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
26609 (88 w tym miesiącu)
Opis MediaMonkey 5.0.1.2433
 
 

MediaMonkey to darmowa aplikacja przeznaczona do katalogowania i zarządzania biblioteką multimedialną w systemie Windows. Za pomocą tego programu możemy zarządzać od 100 do 100 000 plikami multimedialnymi, a także utworzonymi listami odtwarzania.

MediaMonkey umożliwia też przeglądanie, organizowanie, dzielenie oraz synchronizowanie utworów muzycznych zapisanych w formacie MP3, WMA, FLAC, WAV, MPC, OGG itd. Użytkownik otrzymuje również możliwość odtwarzania klipów wideo lub filmów znajdujących się na dysku twardym, płytach CD, DVD lub w sieci. Oprócz tego aplikacja oferuje możliwość zgrywania utworów z płyt CD do odpowiedniego formatu oraz pozwala na tworzenie statystyk i raportów.

Obsługiwany jest także serwis last.fm, dzięki czemu możemy w łatwy sposób zgrywać utwory znajdujące się w tym popularnym portalu muzycznym do programu MediaMonkey lub odwrotnie. Program zawiera też wiele przydatnych wtyczek, które w znacznym stopniu rozszerzają jego funkcjonalność.

Wybór Redakcji Instalki.pl
Program otrzymał wyróżnienie "Wybór Redakcji". Rekomendacja stanowi gwarancję oprogramowania wysokiej jakości, która została doceniona przez ekspertów.
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
01 Czerwiec 2016 20:23
Bardzo dobry program od lat, godny polecenia.
POKAŻ ()

Facebook