EMDB

5.17
katalogowanie multimediów
Rozmiar:
4.7 MB
Aktualizacja:
27.01.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
5483 (13 w tym miesiącu)
Opis EMDB 5.17
 
 

EMDB to darmowa aplikacja przeznaczona dla kinomaniaków. Za pomocą tego niewielkiego oprogramowania możemy tworzyć własną bazę filmów i seriali telewizyjnych z całego świata. Interfejs programu jest bardzo czytelny, a wszystkie dodane filmy wyświetlają się w formie oryginalnych opakowań DVD lub Blu-ray, które zostały umieszczone na wirtualnych półkach.

Możemy wyszukiwać programy przy użyciu wbudowanej bazy filmów i seriali z najpopularniejszego serwisu IMDB.com. EMDB pozwala nie tylko na dodawanie filmów, ale również umożliwia eksportowanie utworzonej kolekcji do formatu HTML, CSV lub pliku tekstowego. Oprócz tego umożliwia drukowanie całej listy filmów i wyszukiwanie tytułów znajdujących się w naszej bazie.

Podczas dodawania filmu, wystarczy wpisać jego tytuł i po chwili program automatycznie wyszuka go w bazie, a następnie wszystkie rubryki i opcje informacyjne odnośnie filmu zostaną automatycznie wypełnione. Użytkownik może zmienić odpowiednią wersję produkcji (Extended, Ultimate Edition, Special Edition itd.), a także wybrać język, gatunek lub obrazek. Ponadto można zdefiniować rozdzielczość filmu, kodek, proporcje i nośnik oraz ustalić region, system (PAL, NTSC) i źródło filmu (DVD, TV, Dysk Blu-ray).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook