Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » katalogowanie multimediów » AllMySongs Database 2.5

AllMySongs Database

2.5
katalogowanie multimediów
Rozmiar:
10.6 MB
Aktualizacja:
09.02.2016
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows XP/Vista/7/8
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1217 (21 w tym miesiącu)
Opis AllMySongs Database 2.5
 
 

 AllMySongs Database to bezpłatna biblioteka, w której możemy kolekcjonować i zarządzać wszystkimi plikami audio. Program obsługuje nie tylko pliki MP3, WMA, OGG i WAV, ale również ścieżki dźwiękowe z płyt Audio CD. Cechuje się bogatą funkcjonalnością i olbrzymimi możliwościami przy zarządzaniu całą biblioteką multimediów.

Program umożliwia łatwe i wygodne wyszukiwanie dowolnego utworu znajdującego się w bibliotece. W tym celu dodano możliwość przeszukiwania danych według kategorii – tytułu, albumu, wykonawcy itp. AllMySongs Database pozwala tez na pobieranie dodatkowych informacji o danym utworze muzycznym, biografii artystów oraz okładek albumów.

Aplikacja umożliwia też pobieranie tekstów utworów i przechowywanie ich na dysku twardym. AllMySongs Database automatycznie rozpoznaje każdy krążek Audio CD i wyszukuje oraz dodaje wszystkie pliki muzyczne znajdujące się na dysku twardym. Użytkownik może również tworzyć własną listę odtwarzania, edytować i modyfikować informacje o utworze muzycznym.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook