Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » kadry i płace » RAKS2000 Kadry i płace R2-20200305

RAKS2000 Kadry i płace

R2-20200305
kadry i płace
Rozmiar:
20 MB
Aktualizacja:
22.03.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
kadry i płace
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
710 (24 w tym miesiącu)
Opis RAKS2000 Kadry i płace R2-20200305
 
 

RAKS2000 Kadry i płace to kompletny i zintegrowany moduł usprawniający codzienną pracę pracowników odpowiedzialnych za kadry i rachubę płac w firmach prywatnych, państwowych, spółdzielniach,  fundacjach i organizacjach non profit.

Gwarantuje dowolność w tworzeniu składników płacowych wynagrodzenia. Pozwala na wprowadzanie własnych formuł wyliczania składników płac. Aplikacja może funkcjonować samodzielnie lub w połączeniu z pozostałymi modułami RAKSSQL tworząc jedną całość. Program współpracuje z bankowymi systemami rozliczeniowymi Home Banking, automatycznie generuje dokumenty zgłoszeniowe i rozliczeniowe do urzędów skarbowych i ZUS, w pełni współpracując z najnowszą wersją programu Płatnik.

Aplikacja jako element całego systemu do zarządzania firmą jest z nim w pełni zintegrowana eliminując konieczność wielokrotnego wprowadzania danych. Przykładowo lista płatnicza wystawiona w module Płace jest natychmiast widoczna dla modułu Finanse czy Księgowość. Z kolei naliczając listę można korzystać z informacji wprowadzonych w innych modułach: potrącić nierozliczone zaliczki, wyliczyć premię od obrotu itp.

Program współpracuje z elektronicznymi systemami rejestracji czasu pracy, z których dane są automatycznie pobierane i przetwarzane. Moduł wyposażony jest w system zarządzania załącznikami, który daje możliwość dołączania dokumentów w formie elektronicznej. Przykładowo do kartoteki pracownika można podpiąć kopie elektroniczne: świadectwa pracy, oświadczenia lekarskie, wnioski urlopowe, zaliczki. Dokumenty te można w każdej chwili obejrzeć bez żmudnego przeszukiwania archiwum w segregatorach.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (2)
Gość
17 Kwiecień 2018 09:35
Prosty i sprawdzony program do kadr i płac.
Gość
14 Kwiecień 2016 13:03
Daję 4+ dla raks. Generalnie polecam.
POKAŻ ()

Facebook