Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » kadry i płace » R2płatnik 10.00.57

R2płatnik

10.00.57
kadry i płace
Rozmiar:
69 MB
Aktualizacja:
24.04.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
kadry i płace
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1873 (23 w tym miesiącu)
Opis R2płatnik 10.00.57
 
 

R2płatnik to nowoczesny i w pełni funkcjonalny program kadrowo-płacowy. Za jego pomocą możemy prowadzić kadry, naliczać wynagrodzenia zgodnie z aktualnymi przepisami oraz rozliczać się z urzędem skarbowym lub ZUS`em. Projekt systemu został oparty o wieloletnie doświadczenie z zagadnień płacowo-kadrowych. R2płatnikjest trzecią generacją systemów płacowo-kadrowych rozwijanych od 1992 roku.

R2płatnik jest systemem przeznaczonym dla małych i średnich firm oraz dla biur rachunkowych. Pozwala prowadzić Ewidencje pracowników z podziałem na grupy, importowania danych pracowników z innego programu Płatnik ZUS lub innych systemów, a także rozliczać czas pracy i ustalać nominalny czas dla poszczególnych pracowników lub całych grup osób zatrudnionych.

R2płatnik posiada modyfikowalny system naliczania wynagrodzeń według indywidualnych wymagań. Tworzy raporty i zestawienia (roczne deklaracje PIT z możliwością elektronicznego podpisu i wysyłki e-Deklaracji przez internet.

Uwaga:
R2płatnik dostępny jest w wersji testowej i wymaga instalacji bazy danych Microsoft SQL Server 2012. Jeżeli wcześniej nie instalowaliśmy bazy danych SQL, instalator programu automatycznie pobierze i zainstaluje go w systemie operacyjnym. PROMOCJA na START: Jeśli zatrudniasz nie więcej niż 3 pracowników, możesz bezpłatnie używać programu R2płatnik. Jeśli nie przekroczysz opisanych limitów, to wersja testowa będzie działać jak pełnowartościowy program, bez żadnych ograniczeń czasowych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook