Instalki.pl » Programy » Windows » Firma » kadry i płace » Magnetic – Kadry i Płace 38.6

Magnetic – Kadry i Płace

38.6
kadry i płace
Rozmiar:
40 MB
Aktualizacja:
12.01.2019
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
kadry i płace
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1032 (31 w tym miesiącu)
Opis Magnetic – Kadry i Płace 38.6
 
 

Magnetic – Kadry i Płace to zaawansowany, konfigurowalny System Kadrowo-Płacowy dla systemu Windows. Pracuje w oparciu o darmowy serwer Firebird SQL. Aplikacja została napisana w języku C/C++ i w dodatku nie obciąża procesora i pamięci operacyjnej. Oferuje wyjątkową szybkość i wydajność podczas pracy (nawet przy dużej ilości danych).

Automatycznie pobiera dane do nowych wersji, tworzy raporty oraz wykorzystuje bibliotekę kompresji danych zlib. Obsługuje wiele firm (każda korzysta z własnej bazy danych), a także charakteryzuje się prostym i czytelnym interfejsem (w całości dostępnym w języku polskim). Od strony wizualnej podzielony został na cztery sekcje – kadry, płace, DRA i raporty. Posiada również różne poziomy parametrów konfiguracji oraz pozwala na równoległą obsługę dwóch zatrudnień pracownika.

Wylicza podstawy na chorobowe, wynagrodzenia za urlop, ekwiwalenty za urlop oraz sprawnie drukuje RMUA z poziomu programu (bez potrzeby uruchamiania płatnika). Gromadzi dokumenty rozliczeniowe ZUS i pity pracowników w bazie danych. Eksportuje pity do plików XML oraz posiada mnóstwo innych przydatnych funkcji. Nie zabrakło w nim algorytmu od netto do brutto (dla wypłaty zwyklej, umowy zlecenia i umowy o dzieło) i wbudowanego modułu PKZP do obsługi dwóch kas.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook