Instalki.pl » Programy » Windows » Nauka i edukacja » języki obce » EasyLanguage - Język francuski 2.09

EasyLanguage - Język francuski

2.09
języki obce
Rozmiar:
17.1 MB
Aktualizacja:
25.11.2009
Producent:
Licencja:
Shareware (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
języki obce
Ocena:
2
Oceń:
Pobrano:
8648 (38 w tym miesiącu)
Opis EasyLanguage - Język francuski 2.09
 
 
EasyLanguage - Język francuski to 35 lekcji zasobu słownictwa i połączeń słownych.

Program poświęcony jest nauce języków obcych, który nauczy zasobu słownictwa, gramatyki, ale również fraz i przyjętych zwrotów w danym języku obcym, a to wszystko w łatwej i przyjemnej formie.

Zawartość programu tworzą tysiące słówek i setki zdań, które są według swojego zamierzenia podzielone na kilkadziesiąt tematów do nauki. Każde słówko jest uzupełnione o obrazek przedstawiające znaczenie, oraz wszystkie słowa są nagrane przez rodzimego mówcę. Za pomocą wbudowanego edytora tematów do nauki można łatwo tworzyć nowe tematy do nauki z własnym zasobem słownictwa, i dzięki temu niemal bez graniczeń poszerzać zakres do nauki programu.

Użytkownik swoje umiejętności może sprawdzić za pomocą kilku typów testów. Każdy wynik testu jest oceniany i na podstawie poprawności odpowiedzi zaszereguje na liście osiągniętych wyników danego tematu do nauki. Do nauki i testu przy każdym temacie do nauki można ustawić odpowiedni poziom trudności czy limit czasowy. Nauka i test można wykonać z więcej niż jednego tematu do nauki jednocześnie.

Program w wersji testowej zawiera 4 tematy do nauki (dom, kuchnia, jedzenie i ciało człowieka).
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook