Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika wektorowa » Xara Designer Pro X 19

Xara Designer Pro

X 19
grafika wektorowa
Rozmiar:
6 MB
Aktualizacja:
06.09.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 10/11
Kategoria:
grafika wektorowa
Ocena:
4.7
Oceń:
Pobrano:
4349 (6 w tym miesiącu)
Opis Xara Designer Pro X 19
 
 

Xara Designer Pro to zaawansowany program do obróbki zdjęć i tworzenia grafiki wektorowej na komputerze. Oprócz tego aplikacja umożliwia tworzenie specjalnie przygotowanej grafiki do projektowania witryn internetowych. Został wyposażony w najbardziej przydatne funkcje i narzędzia, które pomogą użytkownikowi przy modyfikowaniu i tworzeniu różnych obiektów graficznych.

Aplikacja posiada różne narzędzia do tworzenia trójwymiarowych napisów, wygładzania krawędzi, czy wykonywania zdjęć panoramicznych. Program został wyposażony w nowoczesną lupę do powiększania i oddalania edytowanych fotografii.  Xara Designer Pro wyróżnia się wygodnym w obsłudze interfejsem użytkownika i ogromną bazą darmowych szablonów lub innych obiektów graficznych.

Znajdziemy w nim również narzędzia do zmiany rozmiaru modyfikowanego zdjęcia, redukcji czerwonych oczu czy klonowania różnych elementów graficznych.

Uwaga!
Aby pobrać Xara Designer Pro, na stronie producenta należy podać swój adres e-mail oraz kraj zamieszkania. Program dostępny jest w wersji testowej i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook