Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika wektorowa » DrawPlus Starter Edition 2.0.3.11

DrawPlus Starter Edition

2.0.3.11
grafika wektorowa
Rozmiar:
112.05 MB
Aktualizacja:
30.08.2017
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7
Kategoria:
grafika wektorowa
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
5211 (20 w tym miesiącu)
Opis DrawPlus Starter Edition 2.0.3.11
 
 
DrawPlus Starter Edition jest to program przeznaczony do tworzenia i edytowania grafiki wektorowej. W aplikacji znajdziemy wiele niezbędnych narzędzi do rysowania. Oprócz tego program posiada prosty w obsłudze interfejs. Dzięki temu nie sprawi problemów nawet najmłodszych użytkownikom.

Program DrawPlus współpracuje tez z tabletami i posiada do tego specjalne narzędzie do rysowania (pędzel). Obsługuje wiele przydatnych formatów, w tym między innymi TIFF, JPG, PNG i inne. W aplikacji znajdziemy też galerę zasobów, w których umieszczono różne efekty. Każdy efekt może imitować różne elementy lub nawet przedmioty w postaci kamienia, papieru czy innych materiałów.

Oprogramowanie zawiera podstawowe narzędzie do tworzenia obiektów wektorowych, takich jak tekst, kontury czy wypełnienia. Oprócz tego znajdziemy w nim też możliwość wypełnienia gładkiego lub możliwość zastosowania takich efektów jak oświetlenie, cienie lub przeźroczystość.

DrawPlus Starter Edition dostępny jest również w wersji rozszerzonej DrawPlus X5. Te wydanie posiada znacznie więcej funkcji i dodatków. WebPlus X5 dostępny do kupienia na oficjalnej stronie producenta.

Uwaga!
Przed instalacją programu należy dokonać darmowej rejestracji i wówczas otrzymamy darmowy klucz, który należy wykorzystać przy instalacji DrawPlus.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook