Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika wektorowa » CorelDRAW Graphics Suite 2023

CorelDRAW Graphics Suite

2023
grafika wektorowa
Rozmiar:
2 MB
Aktualizacja:
16.03.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 10/11
Kategoria:
grafika wektorowa
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
311157 (73 w tym miesiącu)
Opis CorelDRAW Graphics Suite 2023
 
 
CorelDRAW Graphics Suite to profesjonalne oprogramowanie do projektowania graficznego, oferujące dostęp do specjalistycznych funkcji edycji zdjęć, wielu opcji druku i realizacji oraz narzędzi do rysowania, w których wykorzystano możliwości sztucznej inteligencji.

CorelDRAW Graphics Suite przeznaczony jest dla entuzjastów grafiki komputerowej, profesjonalnych grafików oraz osób planujących zajmować się grafiką zawodowo. Znajdziemy w nim również wbudowany system pomocy, szkoleniowe nagrania wideo i profesjonalnie opracowane szablony pozwalają szybko opanować obsługę pakietu.

CorelDRAW Graphics Suite nadaje się do tworzenia i projektowania materiałów reklamowych, materiałów do druku, ilustracji, pracy artystycznych, logotypów, broszur, grafiki internetowej czy diagramów. Ponadto, sprawdzi się również przy tworzeniu ulotek, plakatów, a nawet do projektowania odzieży.

CorelDRAW Graphics Suite posiada następujące narzędzia: CorelDRAW - Tworzenie grafiki wektorowej i układów stron, Corel PHOTO-PAINT - Obróbka zdjęć, AfterShot 3 HDR - Edytor zdjęć w formacie RAW czy CorelDRAW.app - Projektowanie graficzne online w przeglądarce internetowej

W jego zasobach znajdziemy bogatą bibliotekę elementów i dodatkowych szablonów usprawniających tworzenie i projektowanie graficznych dzieł. 7000 obrazków clipart, obrazów cyfrowych oraz szablonów grafik na pojazdy. 1000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości.Ponad 1000 czcionek TrueType i OpenType. 150 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów. Ponad 600 rodzajów wypełnień mapą bitową, wektorowych i tonalnych

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
16 Marzec 2019 14:30
Ffdxxxx
POKAŻ ()

Facebook