Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika wektorowa » Affinity Designer 2.1

Affinity Designer

2.1
grafika wektorowa
Rozmiar:
599 MB
Aktualizacja:
18.05.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 10/11
Kategoria:
grafika wektorowa
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
6243 (58 w tym miesiącu)
Opis Affinity Designer 2.1
 
 

Affinity Designer jest zaawansowanym pakietem do tworzenia grafiki wektorowej. Pozwala na bezproblemowe otwieranie plików takich programów jak Adobe Photoshop czy Illustrator.

 Affinity Designer posiada szereg narzędzi niezbędnych do projektowania jak pędzel, ołówek, wypełnienie gradientem, funkcję wprowadzania tekstu, nadawania przezroczystości, przycinania. Istnieje również możliwość dodawania kształtów, korzystania z gumki czy zaznaczania wybranego obszaru za pomocą lassa.

Używane przez profesjonalistów na całym świecie jako narzędzie do tworzenie ilustracji wektorowych, Affinity Designer podnosi poprzeczkę dla kreatywnego oprogramowania. Precyzyjna kontrola na krzywymi, przyciągającym wzrok kolorami i wydajnością zapewnia doskonałe rezultaty za każdym razem.

 Dzięki obsłudze wszystkich popularnych formatów i profili ICC Twoje projekty będą pojawiać się z gładkimi gradientami, która zawsze aktualizują się na żywo na Twojej stronie. Affinity

Wsparcie dla plików importowanych: Adobe Photoshop, PSD, PNG, TIFF, JPG, GIF, TGA, SVG, EPS, PDF, PDF/X EXR (Open EXR) HDR (Radiance).
Wsparcie dla plików eksportowanych: Adobe Photoshop PSD, TIFF, PNG, JPG Progressive, JPG, GIF, SVG, EPS, PDF/X-1a, PDF/X-3, PDF/X-4

Aby skorzystać z wersji próbnej, należy zalogować się do konta użytkownika. Jeżeli nie posiadamy konta, możemy go bezpłatnie założyć na stronie producenta.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
19 Marzec 2023 08:26
Kupiłem i nie żałuje! Świetny program z interfejsem w którym poruszam się bez problemu. Co prawda w języku angielskim ,ale po miesiącu pracy, nie stanowi już to problemu. Polecam każdemu. Zdecydowanie idealna alternatywa dla kosmicznie drogiego produktu Adobe.
POKAŻ ()

Facebook