Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika wektorowa » Adobe Illustrator CS3 PL

Adobe Illustrator CS3

PL
grafika wektorowa
Rozmiar:
604 MB
Aktualizacja:
16.09.2010
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista
Kategoria:
grafika wektorowa
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
91095 (17 w tym miesiącu)
Opis Adobe Illustrator CS3 PL
 
 
Adobe Illustrator CS3 to program przeznaczony do projektowania i tworzenia grafiki wektorowej. Obok CorelDRAW to najpopularniejsza aplikacja tego typu. Program posiada szeroki wachlarz narzędzi, które pozwalają na tworzenie i edycję grafiki wektorowej z wysoką precyzją. Jest naturalnym edytorem plików postscriptowych EPS oraz podstawowym narzędziem do edycji obiektów w plikach PDF.

Możliwości i funkcje Adobe Illustrator CS3:

Aktywny obrys: automatycznie wektoryzuje umieszczone bitmapy w szczegółowe grafiki wektorowe, łatwe do edycji, zmiany wielkości i zniekształcania. Opcja Aktywny obrys skraca czas potrzebny do odtworzenia zeskanowanego obrazka, bez utraty jego jakości. Wyniki pracy narzędzia Aktywny obrys mogą być zmieniane przy pomocy wielu dostępnych opcji wektorowych.

Aktywne malowanie: umożliwia tworzenie grafik wektorowych poprzez automatyczne wyszukiwanie i korektę odstępów, które mogły się pojawiać wcześniej w obrysie i wypełnieniu. Zamiast planowania każdego szczegółu ilustracji dla uniknięcia błędów cieniowania i stosowania kolorów, użytkownik może teraz pracować tak, jakby rysował na papierze.

Paleta Sterowanie: zawiera szybki dostęp do opcji związanych z zaznaczonymi obiektami. Domyślnie, paleta Sterowanie jest zadokowana w górnej części obszaru pracy.

Kompozycje warstwowe Photoshopa: możliwość kontroli stopnia widoczności kompozycji warstw w połączonych, osadzonych i otwartych plikach Photoshopa tak samo, jak w przypadku zwykłych warstw Photoshopa.

Adobe Bridge: umożliwia organizowanie i przeglądanie dokumentów przy pomocy Adobe Bridge, niezależnego systemu zarządzania plikami, który może być uruchomiony z Illustratora CS3. Adobe Bridge umożliwia automatyzację pracy w aplikacjach Adobe Creative Suite 2, stosowanie zgodnych ustawień kolorów w aplikacjach Adobe oraz dostęp do funkcji kontroli wersji i internetowych usług kolekcji zdjęć. Strona startowa umożliwia kontrolę ustawień oraz dostęp do uwag i samouczków w Adobe Studio.

Rozbudowana obsługa tabletów: możliwość skorzystania z zalet dostępności obsługi typowych funkcji tabletów takich jak: nacisk pisaka i gumka, przełączniki, obroty i końcówka szerokiego pisaka.

Kontrola obrysu na jego ścieżce: kontroluj, czy obrys jest umieszczony centralnie na ścieżce, wewnątrz czy na zewnątrz ścieżki.

Nadawanie koloru ilustracjom w skali szarości: przypisywanie kolorów dodatkowych do połączonych lub osadzonych ilustracji w skali szarości.

Tworzenie elementów graficznych dla urządzeń przenośnych: możliwość zapisania optymalnej grafiki dla urządzeń przenośnych w formacie SVG zawierającym opcje SVG-t, z możliwością podglądu przed exportem i ustawieniem niezbędnych parametrów.

Obsługa standardu PDF/X: projekty mogą być zapisywane lub eksportowane w formacie PDF /X (dostosowany do dalszych procesów poligraficznych, zgodny ze standardami ISO i ANSI).

Wymagania systemowe dla Windows:
- Procesor Intel Pentium 4, Intel Centrino, Intel Xeon, Intel Core Duo
- Microsoft Windows XP z dodatkiem Service Pack 2 lub Windows Vista Home Premium, Business, Ultimate, Enterprise
- 256MB pamięci RAM (rekomendowane: 512MB)
- 64MB of video RAM
- 820MB wolnego miejsca na dysku twardym
- Rozdzielczość minimum 1024x768
- DVD-ROM drive
- Połączenie z Internetem

Uwaga!
Wersja testowa pozwala na 30 dni darmowego użytkowania programu.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook