Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » Zoner Web Gallery

Zoner Web Gallery

grafika inne
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
6.3 MB
Aktualizacja:
17.06.2009
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 98/Me/2000/XP/2003/Vista
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1466 (3 w tym miesiącu)
Opis Zoner Web Gallery
 
 
Zoner Web Gallery to przewodnik automatycznego generowania internetowych galerii fotograficznych według przygotowanych szablonów. Wytwarzanie galerii nie wymaga żadnej znajomości kodu HTML. Do ustawienia wyglądu generowanych galerii służy kilkadziesiąt funkcji. Niektóre ustawienia należy przeprowadzać osobno dla stron z podglądami i stron z obrazkami, a inne ustawić globalnie. Gotowe strony HTML można bezpośrednio przeglądać w przeglądarce interntowej, zapisać na dysku albo przenieść za pomocą FTP.

Wielopoziomowe galerie
Szablony dla galerii są zazwyczaj tworzone jako wielostopniowe. Kliknięc na podgląd otworzy nową stronę ze powiększoną fotografią. Istnieje też możliwość wg. typu szablonu stworzyć link do obrazków w pełnej rozdzielczości. Strony z podglądami są automatyczne wiązane za sobą wg. ilości podglądów na stronie. Wielkość galerii można dostosować do konkretnych wymagań użytkownika.

Tradycyjne i nietradycyjne galerie
Galerie stworzone w Zoner Web Gallery potrafią zachwycić niezwykłymi możliwościmai, np. rotacją fotografii w podglądach.

Transmisje galerii za pomocą FTP
Stworzoną galerię można bezpośrednio odesłać do publikacji w internecie za pomocą FTP na serwer bez pomocy innych aplikacji.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook