Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » WireframeSketcher 6.6.1

WireframeSketcher

6.6.1
grafika inne
Rozmiar:
98 MB
Aktualizacja:
23.03.2023
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
2191 (1 w tym miesiącu)
Opis WireframeSketcher 6.6.1
 
 

WireframeSketcher jest oprogramowaniem przeznaczonym do wstępnego projektowania interfejsu graficznego aplikacji oraz serwisów internetowych. Opiera się na środowisku programistycznym Eclipse, gdzie rozmieszczenie ikon czy kontrolek jest niemal identyczne. Prototyp szaty graficznej będzie bardzo użyteczny w późniejszym procesie kodowania oraz nanoszenia kontrolek.

Użytkownik otrzymuje do dyspozycji bogatą gamę kontrolek takich jak przyciski przewijania, checkboxy, drzewa, listy rozwijane, karty, paski postępu i inne. Każda z nich podlega możliwości modyfikacji pod kątem zmiany nazwy, koloru, położenia. Ich dodanie polega jedynie na przeciągnięciu do projektu. Niezwykle przydatną funkcją jest Storyboard, czyli tworzenie „gotowego” działającego projektu graficznego, co pozwoli prześledzić przechodzenie między oknami. Gotowy szablon zapiszemy w formatach PNG, PDF, HTML, archiwum ZIP, TAR.

Ponadto program oferuje dwa tryby rysowania projektu, pozwala zdefiniować skróty klawiaturowe. Co więcej stworzymy zestaw własnych kontrolek, oraz skorzystamy z biblioteki 100 ikon. Na tym nie koniec, gdyż również na stronie producenta znajdziemy gotowe do pobrania pakiety graficzne zarówno ikon jak i pozostałych elementów aplikacji. Wszystkie z nich pogrupowane są w kategorie, w tym WEB, Mobile, Widgets.

Producent dołączył plik pomocy zawierający video-poradnik oraz zestaw przykładowych prac. Jest do wersja trial, w związku z tym należy liczyć się z kilkoma ograniczeniami. Eksportowane pliki oznaczone są znakiem wodnym, a po tygodniu wyświetla się okno informujące o możliwości zakupu oprogramowania.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook