Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » Visual Watermark 2.9

Visual Watermark

2.9
grafika inne
Rozmiar:
2.3 MB
Aktualizacja:
07.05.2012
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
4856 (16 w tym miesiącu)
Opis Visual Watermark 2.9
 
 
Visual Watermark to darmowa aplikacja przeznaczona do dodawania znaków wodnych do zdjęć i innych plików graficznych. Program jest bardzo prosty w obsłudze i nie zawiera zbyt dużej ilości opcji. Znajdziemy w nim wyłącznie najważniejsze narzędzia do stworzenia znaku wodnego na dowolnym obrazku lub fotografii.

Program pozwala na dodawanie znaków wodnych do każdego rodzaju pliku graficznego. W dodatku posiada prosty kreator, który pomoże początkującym użytkownikom przy tworzeniu znaku wodnego, dzięki temu możemy zabezpieczyć nasze zdjęcie i bez problemów udostępnić je w Internecie. Za pomocą aplikacji można dodawać znaki wodne do pojedynczego pliku graficznego lub jednocześnie do wszystkich zdjęć znajdujących się w programie.  

Visual Watermark umożliwia też zabezpieczanie pliku przed kradzieżą, konwertowanie do formatu PDF, a także dokonywania zmiany rozmiaru edytowanego obrazka. Oprócz tego w czasie dodawania znaku wodnego, użytkownicy mogą ustawić jego podstawowe parametry takie jak: wielkość tekstu, przezroczystość oraz obrócić zdjęcie w dowolnym kierunku.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook