Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » StereoPhoto Maker 6.15

StereoPhoto Maker

6.15
grafika inne
Rozmiar:
1.9 MB
Aktualizacja:
08.02.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
2687 (108 w tym miesiącu)
Opis StereoPhoto Maker 6.15
 
 

StereoPhoto Maker jest narzędziem do tworzenia obrazów stereoskopowych, które są widoczne w trójwymiarze po założeniu specjalnych okularów. Oprogramowanie umożliwia także edycję kolorystyki oraz kadrowanie anaglifów.

Wczytywanie obrazów odbywa się na kilka sposobów. Za pomocą funkcji Open Single Image mamy możliwość wczytania jednego obrazu, zaś dzięki Open Left and Right Image wczytywane są oba zdjęcia. Pozostała jeszcze jedna możliwość, czyli Open Stereo Image, jednak z niej możemy skorzystać, gdy dysponujemy plikiem MPO.

Program pozwala na precyzyjne kontrolowanie nałożenia się na siebie obrazów, co osiągniemy dzięki opcji Auto Alignment. Gdy ustawimy podstawowe parametry, nie pozostaje nic innego jak zapisać gotowy obraz stereoskopowy w formacie MPO. Narzędzie umożliwia również zapis specjalnie do wykorzystania na stronach internetowych. Fotografie zachowamy w formatach bmp, png, tiff oraz gif.

Automatyczne wyrównywanie obrazów sprawia, że uzyskany efekt 3D będzie pełniejszy. Całość wspomaga zastosowanie algorytmu SIFT, który w przeciwieństwie do zwykłego nałożenia dwóch obrazów na siebie oferuje wspaniały efekt 3D.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook