Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » Smideo 2015

Smideo

2015
grafika inne
Rozmiar:
54 MB
Aktualizacja:
03.01.2016
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1083 (17 w tym miesiącu)
Opis Smideo 2015
 
 

Smideo to darmowy i zarazem prosty w obsłudze program do edycji zdjęć. Z jego pomocą zmienimy nasze zdjęcia w efektowny i profesjonalny pokaz slajdów w formie wideo. Jest to idealne narzędzie do utworzenia rodzinnej pamiątki. Aplikacja umożliwia też dołączanie klipów wideo z serwisu YouTube oraz nagrywanie obrazu z ekranu naszego komputera.

Program Smideo oferuje wygodny kreator, za pomocą którego utworzymy w prosty sposób pokaz slajdów z wykorzystaniem zdjęć i klipów wideo. Podczas tworzenia wideo możemy podzielić jego fragmenty na części, ustalić ich kolejność, a także dołączyć podkład dźwiękowy w formie plików audio.

Aplikacja pozwala też na tworzenie filmów o nieograniczonej długości trwania i rozdzielczości w wysokiej jakości, zgodnej ze standardem HD (1280x720 czy 1920x1080). Oprócz tego oferuje możliwość nagrywania utworzonego projektu na płytę CD lub DVD, a także posiada niezbędne opcję pozwalające na dodawanie tekstu i zamieszczania zrzutów ekranu pulpitu. Program Smideo obsługuje wszystkie popularne formaty, w tym DVD, MPEG, DivX czy H.264.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook