Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » SlideDog 2.1.3

SlideDog

2.1.3
grafika inne
Rozmiar:
612 KB
Aktualizacja:
30.09.2019
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
533 (8 w tym miesiącu)
Opis SlideDog 2.1.3
 
 

SlideDog to nowatorskie narzędzie do tworzenia i wyświetlania prezentacji multimedialnych zbudowanych ze zdjęć, materiałów wideo, czy nawet prezentacji PowerPoint. Tym, co ją wyróżnia na tle konkurencyjnych aplikacji, jest możliwość prowadzenia transmisji naszego pokazu online. Co więcej, w prosty sposób zbierzemy opinie na temat prezentacji za pomocą funkcji tworzenia ankiet.

By w pełni korzystać z możliwości, jakie daje SlideDog, należy być świadomym tego, że jeśli zechcemy pracować z plikami wideo, musimy posiadać zainstalowany odtwarzacz VLC Player, zaś w przypadku obsługi prezentacji PowerPoint, pakiet Microsoftu musi być obecny na naszym komputerze. Podczas instalacji, możemy zdecydować, czy chcemy pobrać brakujące oprogramowanie, czy też nie.

Interfejs graficzny jest tym, co już na pierwszy rzut oka sprawia bardzo pozytywne wrażenie. Obsługa programu została uproszczona praktycznie do granic możliwości. Tworzenie prezentacji polega na importowaniu potrzebnych materiałów i przenoszeniu ich na oś czasu.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook