Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » RonyaSoft Poster Printer 3.2.18

RonyaSoft Poster Printer

3.2.18
grafika inne
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
5.7 MB
Aktualizacja:
05.10.2018
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
1077 (8 w tym miesiącu)
Opis RonyaSoft Poster Printer 3.2.18
 
 

RonyaSoft Poster Printer to unikalne rozwiązanie pozwalające na drukowanie wielkoformatowych obrazów za pomocą domowej drukarki. Dzięki programowi możemy samodzielnie wydrukować plakat, ogłoszenie, baner reklamowy czy cokolwiek innego.

Mogłoby być zastanawiające, w jaki sposób można drukować duże plakaty za pomocą zwyczajnej drukarki. Odpowiedź kryje się w tym, że program dzieli obraz na fragmenty w formacie A4, które użytkownik może następnie połączyć w całość.

Program pozwala na drukowanie bezpośrednio z programów pakietu Microsoft Office, ze skanerów lub nawet aparatów cyfrowych. Po wczytaniu pliku graficznego Poster Printer oblicza, na ile części może zostać podzielony. Maksymalny rozmiar plakatu, jaki może został wydrukowany to aż 10 x 10 metrów.

Narzędzie idealnie spisze się również w rękach studentów, którzy stoją przed koniecznością wydrukowania wielkoformatowych projektów wykonanych w aplikacjach CAD. Oprogramowanie obsługuje pliki graficzne o formatach  wmf, png, tiff, gif, bmp oraz jpeg.

Podczas drukowania nie musimy obawiać się również o straty jakości, bowiem są one minimalne, bądź wcale nie występują dzięki zaawansowanym mechanizmom skalowania. Obsługą objęta jest większość drukarek dostępnych na rynku włączając w to HP, Canon, Lexmark, Epson czy Samsung.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook