Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » Portrait+ 3.0.0.402

Portrait+

3.0.0.402
grafika inne
Rozmiar:
35 MB
Aktualizacja:
21.02.2014
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1157 (14 w tym miesiącu)
Opis Portrait+ 3.0.0.402
 
 

Portrait+ to prosta w obsłudze aplikacja do retuszu zdjęć portretowych, na których widoczne są twarze. Program oferuje szybką i płynną pracę na różnych zdjęciach i obrazkach. Za pomocą jednego kliknięcia myszką można stworzyć profesjonalne style, które następnie zastosujemy na wszystkich modyfikowanych fotografiach.

Aplikacja Portrait+ tworzy style w trakcie przetwarzania wsadowego. Oprócz tego automatycznie wykrywa twarze na fotografii oraz posiada pięć zróżnicowanych poziomów wygładzania skóry. Portrait+ usuwa również zmarszczki z twarzy i inne niechciane elementy z całej fotografii. Za jego pomocą można też umieszczać makijaże na portretach oraz przetwarzać nieograniczoną ilość plików graficznych w tym samym czasie.

Program Portrait+ wykrywa do 20 twarzy na jednej fotografii. Dodatkowo automatycznie wykrywa przebarwienia, zmarszczki i inne niedoskonałości na skórze. Oprogramowanie firmy ArCsoft idealnie nadaje się do usuwania krost, blizn, zmarszczek a nawet skaz.

Uwaga:

Program Portrait+ dostępny jest w wersji próbnej, a na modyfikowanej fotografii pojawiać się będzie znak wodny, którego możemy usunąć wykupując płatną licencję oprogramowania.

Portrait+ dostępny jest również w naszej bazie w formie wtyczki do programu graficznego Adobe Photoshop.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook