Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » Popims Animator 4.01.1

Popims Animator

4.01.1
grafika inne
Rozmiar:
3.5 MB
Aktualizacja:
26.04.2012
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
644 (6 w tym miesiącu)
Opis Popims Animator 4.01.1
 
 
Popims Animator to darmowe narzędzie do tworzenia animacji z różnych plików graficznych przechowywanych na dysku twardym. Aplikacja charakteryzuje się prostotą w obsłudze i czytelnym interfejsem użytkownika, a także szybkością podczas tworzenia różnych animacji z gotowych zdjęć.

Aplikacja umożliwia obracanie zdjęcia w różnych kierunkach, posiada specjalne filtry do regulowania poziomu rozmycia i jasności oraz koloru oraz funkcje do ustawienia ostrości i redukcji szumu. Oprócz tego posiada automatycznie korekcję grafiki i opcję do usuwania efektu czerwonych oczu.

Popims Animator pozwala też na zmianę rozdzielczości plików graficznych, a także zawiera specjalną funkcję do deformacji obrazu, dzięki czemu możemy uzyskiwać dodatkowe efekty wizualne w modyfikowanych zdjęciach. Nie zabrakło w nim też animowanych efektów przejścia pomiędzy różnymi obiektami na zdjęciach, a także niezbędnej opcji do zniekształcania dowolnej fotografii. Aplikacja obsługuje następujące formaty: AVI, GIF, JPG, PNG, BMP, ICO, WMV i PCX.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook