Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » Picture Collage Maker Free 2.1.2

Picture Collage Maker Free

2.1.2
grafika inne
Rozmiar:
13.7 MB
Aktualizacja:
29.12.2015
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1469 (49 w tym miesiącu)
Opis Picture Collage Maker Free 2.1.2
 
 

Picture Collage Maker Free to darmowa wersja popularnego programu do tworzenia kolaży ze zdjęć cyfrowych. Bezpłatna wersja umożliwia tworzenie prostych kolaży z plików graficznych znajdujących się na dysku twardym.

Korzystając z programu Picture Collage Maker możemy sami zaprojektować dowolny projekt graficzny lub skorzystać z gotowych szablonów (template) przedstawiających różne zaproszenia, plakaty, albumy ze zdjęć czy inne dzieła sztuki związane z fotografią. Przy użyciu tego oprogramowania stworzymy również zaproszenia czy kartki okolicznościowe z okazji ślubu, urodzin, wakacji czy z imprezy.

Oprócz tego znajdziemy w nim specjalny kreator konfiguracyjny, który usprawni tworzenie nowoczesnych kolaży ze zdjęć. W jego zasobach nie mogło również zabraknąć narzędzi wspomagających drukowanie i przesyłanie do znajomych utworzonych projektów graficznych.

Uwaga:

Picture Collage Maker dostępny jest również w wersji płatnej, która jest bardziej rozbudowana i zawiera więcej przydatnych opcji oraz narzędzi.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook