Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » Picture Collage Maker 4.1.4

Picture Collage Maker

4.1.4
grafika inne
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
102 MB
Aktualizacja:
05.09.2016
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
6300 (50 w tym miesiącu)
Opis Picture Collage Maker 4.1.4
 
 

Picture Collage Maker to profesjonalne oprogramowanie do tworzenia kolaży ze zdjęć fotograficznych, albumów, plakatów, kalendarzy, zaproszeń i kartek z życzeniami. Aplikacja oferuje dostęp do dużej ilości opcji konfiguracyjnych i narzędzi pracy, za pomocą których zaprojektujemy i stworzymy wyżej wymienione projekty graficzne.

Korzystając z programu Picture Collage Maker możemy sami zaprojektować dowolny projekt graficzny lub skorzystać z gotowych szablonów (template) przedstawiających różne zaproszenia, plakaty, albumy ze zdjęć czy inne dzieła sztuki związane z fotografią. Przy użyciu tego oprogramowania stworzymy również zaproszenia czy kartki okolicznościowe z okazji ślubu, urodzin, wakacji czy z imprezy.

Oprócz tego znajdziemy w nim specjalny kreator konfiguracyjny, który usprawni tworzenie nowoczesnych kolaży ze zdjęć. W jego zasobach nie mogło również zabraknąć narzędzi wspomagających drukowanie i przesyłanie do znajomych utworzonych projektów graficznych.

Uwaga:

Picture Collage Maker dostępny jest w wersji darmowej i można ją też pobrać z naszej bazy plików.

 

Picture Collage Maker w wersji próbnej  pozwala na 15 dni darmowego użytkowania. Oprócz tego na każdym utworzonym projekcie graficznym będzie wyświetlał się firmowy znak wodny producenta.

Program dostępny jest do pobrania w wersji standardowej i profesjonalnej (Pro). Używając wersji profesjonalnej możemy tworzyć kilka projektów graficznych w tym samym czasie, a także dostosowywać kształty obiektów na projekcie i ustawiać odpowiedni kolor ramek.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook