Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » Picolino 2014 1.9

Picolino

2014 1.9
grafika inne
Rozmiar:
2.7 MB
Aktualizacja:
09.02.2014
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
727 (10 w tym miesiącu)
Opis Picolino 2014 1.9
 
 

Picolino jest programem przeznaczonym do zarządzania i udostępniania znajomym swojej kolekcji zdjęć i obrazków. Za pomocą tej aplikacji możemy w prosty i szybki sposób stworzyć kolekcję wybranych fotografii i następnie wysłać ją do znajomych, rodziny lub zamieścić na stronach internetowych typu Facebook, Twitter itd.

Program Picolino oferuje również możliwość zabezpieczanie kolekcji zdjęć hasłem oraz posiada niezbędne funkcje do zarządzania i sortowania utworzonych albumów. Jego obsługa jest banalnie prosta. Podczas tworzenia kolekcji zdjęć, wystarczy wpisać nazwę albumu i wybrać dowolne obrazki lub fotografie znajdujące się na dysku twardym. Następnie zdjęcia są automatycznie skompresowane i wysłane na serwer producenta. Po wykonaniu tych czynności, należy wybrać jedną z dostępnych opcji, które wspomagają przesyłanie kolekcji zdjęć do znajomych (drogą elektroniczną) i udostępniają albumy na stronach internetowych.

Program dostępny jest w wersji darmowej i pozwala na udostępnianie maksymalnie 50 zdjęć na swoim koncie. Warto dodać, że po jego pierwszym uruchomieniu musimy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook