Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » PhotoSort 2.46

PhotoSort

2.46
grafika inne
Rozmiar:
1.49 MB
Aktualizacja:
03.01.2016
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
529 (11 w tym miesiącu)
Opis PhotoSort 2.46
 
 

PhotoSort to szybkie i łatwe w użytkowaniu narzędzie do wyszukiwania identycznych i zduplikowanych plików graficznych. Wyszukiwanie podobnych zdjęć na własną rękę jest bardzo trudne i czasochłonnym zajęciem. PhotoSort usprawnia wyszukiwanie bardzo podobnych zdjęć oraz zduplikowanych plików graficznych. Za jego pomocą możemy zwiększyć wolną przestrzeń na dusku, a także stworzyć kolekcję ze zdjęć bez powtarzających się fotografii.

PhotoSort wyszukuje podobne zdjęcia nie tylko po nazwie pliku, ale również analizuje i porównuje wygląd fotografii. Oznacza to, że program jest w stanie wyszukać identyczne lub bardzo podobne zdjęcia, różniące się kątem ich wykonania lub poprzez zastosowanie różnych efektów i filtrów graficznych. Program oferuje regulowanie poziomu tolerancji w czasie rzeczywistym, automatyczne znakowanie duplikatu, a także obsługuje format RAW.

W programie znajdziemy też narzędzie do masowego przenoszenia i usuwania zdjęć, menadżer do zarządzania plikami graficznymi – za pomocą którego można przeglądać zdjęcia, zmieniać im nazwę i przenosić pomiędzy katalogami.

 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook