Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » grafika inne » Pencil 3.0.4

Pencil

3.0.4
grafika inne
Rozmiar:
69 MB
Aktualizacja:
28.06.2017
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
grafika inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1220 (15 w tym miesiącu)
Opis Pencil 3.0.4
 
 

Pencil jest przenośnym oprogramowaniem do tworzenia wizualizacji prototypowych interfejsów graficznych GUI aplikacji czy stron internetowych.

Tworzenie projektu musi być poprzedzone dokładną analizą potrzeb użytkownika przy zachowaniu wszystkich zasad ergonomii. Narzędzie pozwala na wpasowanie się nawet w wyśrubowane standardy wytwarzania GUI.

Projektant nie musi już polegać na kartce i ołówku, bowiem Pencil posiada wiele udogodnień, które znacząco przyczynią się do skrócenia czasu tworzenia szaty graficznej. Jednym z nich jest baza gotowych kształtów czy elementów gotowych do umieszczenia w projekcie jak przyciski, suwaki, kwadraty, progressbary czy checkboxy.

Do dyspozycji oddano także bazę kształtów wykorzystywanych przez urządzenia działające w oparciu o platformę iOS oraz Android. Co więcej, na stronie projektu można odnaleźć wiele innych składników interfejsu, również dla środowiska Dojo JavaScript Toolkit.

Poza możliwością konstrukcji szaty graficznej, program pozwala na budowanie diagramów demonstrujących działanie aplikacji.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook